35.4 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار معاونت ها

جذب۵۸ نفر آتشنشان در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم

مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: آزمون استخدامی آتش نشانی برگزار و از میان شرکت کنندگان در آزمون در نهایت پس از برگزاری مرحله عملی، جذب و گزینش، 58 نفر در مشاغل مذکور به کارگیری خواهند شد.

به گزارش شهرنیوز، سید علی بیگدلی ضمن بازدید از نحوه برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی، گفت: در این آزمون بیش از ۳۰۰۰ نفر داوطلب در دو دانشگاه آزاد اسلامی و مفید قم در آزمون مشاغل آتش‌نشان و راننده آتش نشان شرکت نمودند.

مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری قم افزود: از میان شرکت کنندگان در آزمون در نهایت پس از برگزاری مرحله عملی، جذب و گزینش، ۵۸ نفر در مشاغل مذکور به کارگیری خواهند شد.

بیگدلی گفت: پس از اعلام نتایج آزمون علمی، آزمون عملی در چارچوب صلاحیت‌ها و آمادگی‌های بدنی مورد نیاز برای ایفای وظایف شغل آتش نشانی برگزار و افراد واجد شرایط برای طی سایر مراحل استخدامی انتخاب خواهند شد.

وی ضمن تشکر از زحمات همکاران جهاد دانشگاهی قم در برگزاری آزمون، نحوه برگزاری آزمون را رضایت بخش دانست.

مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری قم در پایان بیان کرد: امیدواریم با جذب جوانان برگزیده در مشاغل مورد نیاز شاهد ارتقاء کیفی فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر قم در راستای خدمات رسانی به مجاورین و زائرین حرم کریمه اهل‌بیت‌(س) باشیم.