28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

راه‌اندازی سامانه ارتباطات مستقیم باغبانان و کارگران

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از راه‌اندازی سامانه پیامکی ارتباط مستقیم کارگران و باغبانان شاغل در حوزه فضای سبز خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان با اشاره به وجود بیش از ۱۸۵۰ نیرو در بخش اجرایی و عملیاتی فضای سبز شهر قم، گفت: مدیریت سرمایه انسانی حوزه فضای سبز در تمامی سطوح از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اظهار کرد: با توجه به وجود برخی کاستی‌ها و مشکلات از قبیل تأخیر در پرداخت حقوق و مشکلات بیمه مقرر شد سامانه پیامکی ارتباط مستقیم باغبانان و کارگران راه‌اندازی شود تا نیروهای فعال در این بخش بتوانند بدون دغدغه مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند.

جوادیان ادامه داد: یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه در سازمان‌ها نیروی انسانی است و بر همین مبنا در تلاشیم تا شرایط مناسبی را برای فعالیت کارگران، باغبانان و کارشناسان فعال در حوزه فضای سبز مهیا کنیم.

وی افزود: باهدف بهره‌برداری حداکثری از توانایی‌های مدیران، کارشناسان و پرسنل برگزاری دوره های آموزشی را در اولویت قرار دادیم و در بحث پرداخت حقوق و دستمزد کارگردان که با افزایش روحیه کاری آنان ارتباط مستقیم دارد نیز اقدامات خوبی صورت پذیرفته  است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در پایان با اشاره به اینکه برآیند اقدامات فوق برخورداری از نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد خواهد بود، گفت: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۳۹۷ پل ارتباطی مستقیم کارگران و باغبانان فعال در حوزه فضای سبز با مدیرعامل سازمان خواهد بود که با ارسال پیام‌های خود به این شماره می‌توانند مشکلات کاستی‌ها و دغدغه‌های خود را جهت رسیدگی با ما در میان بگذارند.