29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار دانشگاه علمی و کاربردی

پذیرش دانشجو در مرکز علمی کاربردی شهرداری قم

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم گفت: این مرکز در 12 رشته کاردانی و کارشناسی بدون کنکور برای نیمه اول سال 98-99 دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش شهرنیوز، مصطفی ملایی از پذیرش بدون کنکور مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم خبر داد و اظهار کرد: این مرکز آموزشی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در نیمه اول سال ۹۸-۹۹ از بین واجدان شرایط دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم بیان کرد: پذیرش بدون کنکور، پذیرش با گواهی دیپلم بدون پیش‌دانشگاهی از جمله مزایای ثبت نام برای تحصیل در این مرکز است.

ملایی با اشاره به نحوه ثبت نام در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم گفت: علاقمندان می‌توانند با دریافت دفترچه از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام کنند.

وی رشته‌های موجود در مرکز آموزش علمی کاربردی در مقطع کاردانی را مورد توجه قرار داد و گفت: عمران گرایش امور پیمان‌ها، معماری داخلی، اطفای حریق شهری، تربیت مربی آموزش‌های شهروندی، تاکسیرانی، امور اداری و گردشگری رشته‌هایی هستند که در حال حاضر متقاضیان می توانند ثبت نام نمایند.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری قم با اشاره به رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی در نیمه اول سال ۹۸ -۹۹ را مدیریت گردشگری و مدیریت تجاری سازی دانست و تصریح کرد: معماری طراحی محیط داخلی، مدیریت آموزش شهروندی و حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث از دیگر رشته‌های مورد پذیرش در این مقطع هستند.

ملایی خاطرنشان کرد: این مرکز آموزشی در مقطع کاردانی در تاریخ ۲۹ مردادماه و در مقطع کارشناسی در تاریخ ۳ شهریورماه شروع به ثبت نام کرده و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی QOMMU.IR یا تماس با شماره تلفن ۳۸۷۵۱۵۲۷ اطلاعات بیشتر را کسب نمایند.