31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

شهرداری میانه به مشاوره و خدمات معنوی شهرداری قم نیاز دارد

شهردار شهرستان میانه گفت: تعامل میان شهرداری قم و میانه باید در دستور کار باشد چون شهرداری میانه به مشاوره‌ و خدمات مادی و معنوی شهرداری قم نیاز دارد است تا تعاملات میان این دو شهر افزایش پیدا کند.

مهدی میرزایی در یکصد و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر قم که در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، اظهار داشت: تعامل میان شهرداری قم و میانه باید در دستور کار باشد چون شهرداری میانه به مشاوره‌ و خدمات مادی و معنوی شهرداری قم نیاز دارد است تا تعاملات میان این دو شهر افزایش پیدا کند.

شهردار شهرستان میانه تصریح کرد: رواقی برای امام رضا(ع) برای خدمت به زائران در این شهرستان ایجاد شده است که با همکاری شهرداری قم و میانه این آمادگی وجود دارد تا رواقی پیرامون حضرت معصومه(س) احداث شود.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله محمدی امام‌جمعه شهرستان میانه نیز در این جلسه با اشاره به ارزش و جایگاه شهر قم، اظهار داشت: شهر مقدس قم ام القرای جهان تشیع و سرچشمه علم است که باید از این جایگاه توسط مدیریت شهری قم حفاظت شود.

وی خاطرنشان کرد: تعامل میان شهرداری و شورای اسلامی شهر قم زیباترین الگو برای تمام شهرها است و این تعامل مصداقی از یک الگوی خوب برای تمام شوراها و شهرداری‌های کشور است.