33.3 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قم در رشته تاکسیرانی دانشجو می‌پذیرد

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از ثبت‌نام رشته تاکسیرانی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برای نخستین بار از 29 مرداد سال جاری خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی با بیان اهمیت و جایگاه شهر قم در ایران و جهان تشیع، اظهار داشت: شهر قم با پذیرایی سالانه ۲۰ میلیون زائر نیازمند ارائه خدماتی با استانداردهای جهانی در همه حوزه‌های مختلف به‌خصوص حمل‌ و نقل عمومی است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم آشنایی و ارتقاء دانش رانندگان تاکسی را به‌عنوان نخستین میزبانان زائران در شهر قم حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: تأثیر رفتار رانندگان تاکسی به‌عنوان نخستین چهره‌ای که توریسم داخلی و خارجی با آن روبه‌رو می‌شود در جذب دوباره توریسم بسیار مؤثر است.

عزتی تصریح کرد: جهت ارتقای دانش و اطلاعات رانندگان تاکسی و ارتقاء فرهنگ حمل‌ و نقل عمومی، سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با همکاری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اقدام به پذیرش دانشجو در رشته تاکسیرانی کرده است.

وی ادامه داد: رانندگان شهر قم به علت ورود توریسم نیازمند تسلط به زبان انگلیسی و عربی در سطح محاوره بوده که در سرفصل درس‌های دانشگاه به این موضوع نیز پرداخته‌شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از ثبت‌نام رشته تاکسیرانی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برای نخستین بار از ۲۹ مرداد سال جاری خبر داد، تصریح کرد: از میان تاکسی داران شهر قم در این رشته با سرفصل‌های مختلف از تاریخ ۲۹ مرداد تا تاریخ ۵ شهریور جذب دانشجو صورت می‌گیرد و تاکید می شود تاکسیرانان محترم از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را بنمایند.

عزتی در پایان افزود: برای اطلاعات بیشتر از هزینه ها و نحوه ثبت نام و غیره تاکسیرانان محترم با شماره ۳۸۸۵۱۳۱۳ تماس گرفته یا به آدرس خیابان کارگر، ساختمان شورای اسلامی شهر( ساختمان شهید باکری )، طبقه اول مرکز آموزش عالی کاربردی شهرداری قم مراجعه نمایند.