25.3 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

نمایشگاه «ازدواج آسان، عشق پایدار» با مشارکت شهرداری در قم گشایش یافت  

دومین نمایشگاه «ازدواج آسان، عشق پایدار» با حضور حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و محمدرضا گروسی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با مشارکت شهرداری قم در فرهنگسرای جوان گشایش یافت.

مسئول برگزاری دومین نمایشگاه «ازدواج آسان، عشق پایدار» در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، گفت: این نمایشگاه از ۲۸ غرفه در زمینه تهیه ملزومات مراسم ازدواج و مشاوره تشکیل شده است و شرکت ها و موسسه‌های شرکت کننده در این نمایشگاه تخفیف های ویژه ای را به مراجعه کنندگان و زوج های جوان ارائه می کنند.

علی اصغر رحیمی افزود: در کنار این نمایشگاه، به مناسبت یکم ذی الحجه سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته ازدواج به مدت چهار شب جشن مردمی با حضور اساتید روانشناسی و نیز هنرمندان کشوری و استانی برگزار می شود.

دومین نمایشگاه «ازدواج آسان، عشق پایدار» تا ۱۶ مردادماه جاری در انتهای بلوار امام موسی صدر (خاکفرج)، جنب نمایشگاه دائمی قم برای بازدید عموم دایر است.

این نمایشگاه از سوی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم و با مشارکت نهادهایی همچون استانداری، شهرداری و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم برپا شده است.