13 C
شهر مقدس قم
۲۶ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار سازمان ها

انعقاد تفاهم نامه همکاری با انجمن صنفی دفاتر پیشخوان شهر قم

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم از انعقاد تفاهم نامه همکاری برای گسترش خدمات الکترونیکی، با انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، کورش محمدحسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: تفاهم نامه همکاری‌های فیمابین بین دو مجموعه مبادله شده است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم گفت: دفاتر پیشخوان دولت یکی از پتانسیل‌های ارزشمند برای ارایه خدمت به شهروندان هستند و به همین جهت برای استفاده از این ظرفیت مفید، تفاهم نامه همکاری‌های فیمابین در راستای توسعه خدمات الکترونیکی شهرداری به شهروندان با همکاری انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت منعقد شده است.

محمد حسینی افزود: در نظر است در آینده نزدیک بخشی از خدمات الکترونیکی مورد نیاز شهروندان در دفاتر پیشخوان دولت نیز در اختیار شهروندان گرامی قرار داده شود.

وی اذعان داشت: با توجه به اینکه بخش مهمی از خدمات مورد نیاز شهروندان در حوزه‌های مرتبط با املاک و ساختمان و صدور مجوزات ساخت و ساز می‌باشد، این سرویس‌ها در اولویت راه اندازی خدمات الکترونیکی قرار گرفته‌اند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم ابراز امیدواری کرد، کمک و مساعدت دفاتر پیشخوان در ارایه خدمات الکترونیکی، منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان گردد.