28.7 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار مناطق

آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرگذر میدان امام حسین(ع)

دوشنبه شب هفدهم تیرماه سال ۱۳۹۸ همزمان با ایام دهه کرامت، طی مراسمی عملیات اجرایی زیرگذر میدان امام حسین(ع) در امتداد مسیر بلوار جمهوری اسلامی رسما آغاز شد.

در مراسمی که به همین مناسبت و با حضور آیت الله اعرافی، دکتر امیرآبادی و آیت الله ذوالنور (نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی)، دکتر سقائیان نژاد و بسیاری از مدیران استان و شهرداری قم در مسجد حضرت علی اصغر(ع) واقع در جنب میدان امام حسین(ع) برگزار شد، کلنگ آغاز عملیات اجرایی زیرگذر میدان امام حسین(ع) به زمین خورد و تلاش برای احداث این تقاطع غیرهمسطح در بخش حدفاصل میدان ذکر شده تا بلوار یادگار امام(ره) آغاز گردید.

در ابتدای این مراسم مستندی از عملکرد ۴ ساله دکتر سقائیان نژاد در شهرداری قم پخش شد و سپس آیت الله اعرافی به سخرانی پرداختند، در بخش دیگری از مراسم دکتر قاری قرآن معاون فنی و عمرانی شهردار قم گزارشی از اقدامات شهرداری قم ارائه داد.

بعد از مراسمات و سخنرانی های مدعوین به محل آغاز پروژه زیرگذر میدان امام حسین رفته و مراسم کلنگ زنی را انجام دادند، سپس به محل افتتاح پروژه زیرگذر آیت الله طباطبایی رفته و با قیچی کردن روبان پروژه را افتتاح نمودند.