37.1 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ساماندهی ۳۶۰۰ کامیون در سازمان تاکسیرانی شهرداری قم

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: برای سه هزار و 600 کامیون تا امروز پروانه صادر شده که یک هزار و 700 مورد آن برای استان‌های دیگر و مابقی برای استان قم بوده است.

به گزارش شهرنیوز، مرتضی عزتی ضمن ارائه گزارشی از طرح ساماندهی کامیون‌ها در قم، اظهار داشت: استان قم به خاطر عملکرد خوب و سرعت عمل، ساماندهی کامیون‌های چند استان را هم‌زمان با استان قم انجام می‌دهد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم آغاز طرح ساماندهی کامیون‌ها را از سال ۹۶ اعلام کرد و افزود: بر اساس بخشنامه سازمان شهرداری ها برای ارائه تسهیلاتی مانند سوخت و لاستیک باید کامیون‌ها پروانه فعالیت خود را بر مبنای پیمایش از سازمان تاکسیرانی دریافت کنند.

عزتی از صدور این پروانه در مدت سه روز خبر داد و گفت: بر طبق تفاهم‌نامه‌ای که با اداره پست امضاءشده، کامیون دارها با مراجعه به پست‌بانک مدارک خود را به آدرس سازمان ارسال کرده و طی سه روز پروانه خود را دریافت می‌کنند.

وی ساماندهی بیش از سه هزار کامیون را اقدام موفقی خواند و تصریح کرد: برای سه هزار و ۶۰۰ کامیون تا امروز پروانه صادر شده که یک هزار و ۷۰۰ مورد آن برای استان‌های دیگر و مابقی برای استان قم بوده است.