31.4 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

سرانه فضای سبز منطقه شش به ۴ مترمربع می‌رسد

شهردار منطقه شش قم با بیان اینکه احداث دو بوستان دانش و انارستان در منطقه صورت گرفته و فاز سوم بوستان نبوت هم در حال انجام است، گفت: با این پروژه‌ها به زودی سرانه فضای سبز منطقه به 4 مترمربع می‌رسد.

به گزارش شهرنیوز، علی حاتمی‌فرد با بیان اینکه جمعیت منطقه شش بالغ بر ۲۱۳ هزار نفر است که بالاترین جمعیت و تراکم جمعیت در بین مناطق شهرداری را دارا است، گفت: سرانه فضای سبز شهری در منطقه شش ۱.۴۸ و فضای سبز جنگلی ۱.۴۵ بوده که مجموعا سرانه فضای سبز منطقه ۳.۱ است.

شهردار منطقه شش قم با بیان اینکه احداث دو بوستان دانش و انارستان در منطقه صورت گرفته و فاز سوم بوستان نبوت هم در حال انجام است، خاطرنشان کرد: با این پروژه‌ها به زودی سرانه فضای سبز منطقه به ۴ مترمربع می‌رسد.

حاتمی فرد گفت: یکی از درخواست‌های مردم منطقه رفع مشکل روشنایی بوستان فاطمیه بود که قراردادی در این زمینه با اعتبار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال منعقد شده و ۵ برج نوری در این بوستان نصب شده و روشنایی تکمیل است.

وی اظهار کرد: بوستان‌هایی که فاقد کنتور بوده‌اند مکاتبات و واریز هزینه‌ها با شرکت برق انجام شده و به زودی تکمیل امکانات روشنایی آنها انجام خواهد شد.