35 C
شهر مقدس قم
۲۰ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار حوزه سرمایه‌گذاری

تکمیل پروژه‌ سرمایه‌گذاری تجاری مسکونی بلوار شهید روحانی

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری گفت: سهم مشارکت شهرداری در پروژه مسکونی تجاری بلوار شهید روحانی 45 درصد و سرمایه‌گذار 55 درصد بوده که هم اكنون در مراحل پاياني بهره برداري قرار دارد.

به گزارش شهرنیوز، محمدرضا معرفت با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه سرمایه‌گذاری در شهرداری قم، اظهار کرد: در سال‌های اخیر با تغییرات انجام شده در تیم مدیریت شهری رویکرد جدی در حوزه استفاده از توان مردمی در پروژه‌های شهرداری و تقویت حوزه سرمایه‌گذاری اتخاذ شده است.

قائم‌مقام شهردار قم در امور سرمایه‌گذاری به برخی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری که در قم به سرانجام رسیده است، اشاره کرد و افزود: یکی از پروژه‌های مشارکتی که شهرداری اجرا کرده است قرارداد مشارکت در احداث مجتمع تجاری مسکونی بلوک D واقع در بلوار شهید روحانی بوده که اواخر سال ۹۴ آغاز شد.

معرفت بابیان اینکه حجم سرمایه گذاری در این پروژه به طور تقریبی ۷۳ میلیارد ریال بوده است، گفت: این پروژه در چهار طبقه شامل یک طبقه تجاری و سه طبقه مسکونی با زیربنای ۳ هزار و ۳۳۲ مترمربع اجرایی شده است.

وی تصریح کرد: سهم مشارکت شهرداری در این پروژه ۴۵ درصد و سرمایه‌گذار ۵۵ درصد بوده که هم اکنون در مراحل پایانی بهره برداری قرار دارد.