31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

تسهیلات ویژه شهرداری قم برای سرمایه‌گذاران در هتل‌سازی

شهردار قم بر پیش‌بینی تسهیلات ویژه توسط شهرداری قم برای سرمایه‌گذاران در هتل‌سازی تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سیدمرتضی سقائیان‌نژاد با دعوت از تمام مردم برای سرمایه‌گذاری در شهر قم، گفت: قم در فاصله حدود ۱۲۰ کیلومتری از تهران و نزدیک به شهرهایی چون کاشان، اصفهان، اراک قرار دارد و شهرداری تسهیلات ویژه سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته است.

شهردار قم با اشاره به این تسهیلات، گفت: افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در حوزه احداث هتل‌های پنج ستاره در قم دارند، زمین مربوطه را در ابتدا شهرداری در اختیار آنها قرار می‌دهد و عوارض نیز کاملا رایگان خواهد بود و بعد از بهره‌برداری از هتل، هزینه زمین به صورت اقساطی از سرمایه‌گذار دریافت خواهد شد.

سقائیان‌نژاد با تاکید بر اینکه زمین‌های ویژه‌ای در مجاورت مسجد مقدس جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه(س) برای هتل‌سازی فریز شده است، خاطرنشان کرد: این امکانات برای تقویت ظرفیت‌های گردشگری قم پیش بینی شده و بازگشت سرمایه‌ مطلوبی نیز برای سرمایه‌گذاران خواهد داشت.

وی با بیان اینکه فضاهای بهداشتی و سلامتی بسیاری نیز در قم وجود دارد و در حال احداث است، گفت: قم ظرفیت خوبی در حوزه گردشگری سلامت دارد که در حال توسعه نیز هست.

شهردار قم گفت: شهر قم برای تامین نیاز سلایق و اهداف مختلف ظرفیت‌های شگرفی دارد و از تمام مردم برای سفر به این شهر و استفاده از این ظرفیت‌ها دعوت می‌کنیم.