31.9 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان ها

ماهانه بیش از ۵۰ هزار نفر از خدمات پارکسوار شمالی بهره‌مند می‌شوند

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با اشاره به استقرار چندین شرکت حمل‌ و نقلی در پایانه پارکسوار شمالی، گفت: ماهانه بیش از ۵۰ هزار نفر از خدمات این پارکسوار بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش شهرنیوز، رضا پوریافر با اشاره به فعالیت ۶ پایانه و پارکسوار در سطح شهر، اظهار داشت: پایانه‌های مرکزی، فدک، ۷۲ تن، پارکسوار شمالی، سه‌راه خرمشهر و ولیعصر(عج)، ۶ پایانه اصلی فعال شهر قم هستند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با اشاره به استقرار چندین شرکت حمل‌ و نقلی در پایانه پارکسوار شمالی، ابراز کرد: این پایانه با مساحت ۶۷ هزار مترمربع در بستر رودخانه واقع‌ شده و بیشتر حالت پارکسوار دارد.

پوریافر با اشاره به ممنوعیت پارک اتوبوس در اطراف حرم مطهر، گفت:  اطلاع‌رسانی‌های لازم در این زمینه انجام‌ شده و رانندگان به سمت پارکسوار شمالی جهت پارک اتوبوس هدایت می‌شوند.

وی با بیان اینکه خدمات ارائه‌شده در این پارکسوار به‌صورت شبانه‌روزی است، خاطرنشان کرد: در کنار پارکسوار، به‌منظور انتقال زائرین به حرم مطهر حضرت معصومه(س) ایستگاه اتوبوس درون‌شهری مستقر است.

به گفته مدیر عامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم ماهانه بیش از  ۵۰ هزار زائر و مسافر از خدمات پارکسوار شمالی بهره‌مند می‌شوند.