13 C
شهر مقدس قم
۲۶ مهر ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار معاونت ها

کسب مقام سوم تیم دارت شهرداری قم در مسابقات شهرداری کلانشهرهای کشور

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم گفت: مسابقات دارت کارکنان شهرداری‌ کلان‌شهرهای کشور برگزار و تیم شهرداری قم موفق به کسب مقام سومی نائل آمد.

به گزارش شهرنیوز، سید علی بیگدلی با اشاره به این دوره از مسابقات که در خانه دارت هدف اردبیل برگزار شد، بیان داشت: در این دوره از مسابقات تیم های ورزشی از۱۳ کلانشهر قم، همدان، رشت، یزد، تهران، اصفهان، شیراز و غیره حضور داشتند که در مدت دو روز ۱۲ و ۱۳ تیرماه در رشته دارت با هم رقابت نمودند.

مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری قم بیان داشت: در پایان دو روز برگزاری مسابقات دارت شهرداری‌ کلان‌شهرهای کشور،تیم شهرداری مشهد مقدس اول،تیم شهرداری شیراز دوم و تیم شهرداری قم سوم شد.

بیگدلی با بیان اینکه ۵۲ بازیکن با هم رقابت داشتند، افزود: تیم شهرداری قم متشکل از ۶ نفر؛ حسین منتهایی، علی البرز، احمد مرادی، علیرضا ابرقویی، ابوذر نجفی(سرپرست تیم) و محسن شفیعی(سرمربی تیم) به این دوره مسابقات اعزام شده بودند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه توجه به ورزش یکی از رویکردهای جدی شهرداری است، خاطرنشان کرد: ورزش دارت هم یکی از ورزش‌هایی است که تمرکز زیادی لازم دارد و کمک به تمرکز در کار می‌کند و در کل تمام این اقدامات برای همدلی و همراهی بیشتر است.