35.9 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 8

اجرای مانور مشترک ستادهای امدادی در منطقه هشت

شهردار منطقه هشت قم از اجرای مانور مشترک ستادهای امدادی توسط ستاد مدیریت بحران شهرداری برای هماهنگی بیشتر ارگان‌ها در حوادث در منطقه هشت خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، ابوالفضل مستقیمی با اشاره به اجرای مانور مشترک ستادهای امدادی توسط ستاد مدیریت بحران شهرداری برای هماهنگی بیشتر ارگان‌ها در حوادث در منطقه هشت، اظهار کرد: این مانور براساس سناریو، آتش‌سوزی در ساختمان در حال احداث شهرداری منطقه هشت بود.

وی همکاری نهادهایی چون آتش‌نشانی، اورژانس، خدمات شهری، مدیریت بحران منطقه و شهرداری، نیروی انتظامی، راهور را در این مانور مورد توجه قرار داد و افزود: در این مانور ساعت ۸٫۰۵ صبح اعلام به آتش‌نشانی در خصوص حریق صورت گرفت و از طریق مرکز ۱۲۵ برای حضور در محل طبق سناریو و زمان مشخص شده صورت گرفت.

وی ادامه داد: همزمان به نیروی انتظامی و راهور برای کنترل ورود و خروج و موارد ترافیکی اطلاع‌رسانی شد و شهرداری منطقه هشت هم پشتیبان آتش‌نشانی برای مواردی که نیاز بود حاضر شد.

شهردار منطقه هشت قم گفت: با توجه به اینکه این حادثه سه مصدوم وجود داشت اعزام آمبولانس صورت گرفت تا انتقال مصدومین انجام شود؛ با حضور نیروهای سازمان آتش‌نشانی حریق در زیر زمین و طبقه هفتم داشتیم که اطفاء انجام شد و نجات مصدومان هم صورت گرفت.