۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار عمومی

آیت‌الله گرامی: شهردار قم در فعالیت خود موفق بوده است

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: شهردار قم در فعالیت خود در این شهر موفق بوده است، او باید خدمات خود را برای مردم بازگو کند که چنین کاری آرامش دل برای مردم به همراه دارد.

آیت‌الله محمد علی گرامی در دیدار شهردار قم با اشاره به اهمیت کسب رضایت مردم اظهار کرد: یکی از شاخص‌های مدیریت کسب رضایت مردم است و این رضایت معلول خوب کار کردن است و در آن صورت مردم با دل و جان مالیات خواهند داد.
وی ادامه داد: امور آبادانی شهر به شهرداری مربوط می‌شود و اگر ارگان‌های دیگر در این زمینه ورود می‌کنند، باید تحت فرماندهی شهرداری باشد.
استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: شهردار قم در فعالیت خود در این شهر موفق بوده است ، همان طوری که پیش از این هم در اصفهان موفقیت داشت، امیدوارم که در ادامه هم موفقیت‌های بیشتری در قم کسب کند، شهردار قم باید خدمات خود را برای مردم بازگو کند که چنین کاری آرامش دل برای مردم به همراه دارد.
آیت‌الله گرامی با اشاره به پروژه‌های عمرانی در قم اظهار کرد: نخاله‌های ساختمانی در پروژه‌های عمرانی شهر ناتمام منظر خوبی ندارد و باید برای تکمیل این پروژه‌ها تلاش کرد.
وی خاطرنشان کرد: وضعیت ترافیکی شهر قم در برخی از نقاط این شهر به خصوص پیرامون حرم مطهر حضرت معصومه(س) خوب نیست و توقف خودروها در چندین ردیف در این نقاط ترافیک به وجود آورده است.

دیدار شهردار قم با آیت الله گرامی