29.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

اعلام اسامی شرکت‌کنندگان مسابقات و نظرسنجی شهرداری قم در نوروز و ماه‌های رجب و شعبان

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از قرعه‌کشی و اعلام اسامی افراد شرکت کننده در مسابقات و نظرسنجی شهرداری قم در نوروز و ماه‌های رجب و شعبان سال جاری خبر داد.

به گزارش شهرنیوز؛ مهدی کلانترزاده با اعلام این خبر افزود: بیش از ۱۰٫۵۰۰ نفر در ۳ بخش قرعه‌کشی اسامی صاحبان ماه‌های رجب و شعبان، نظرسنجی اقدامات و عملکرد شهرداری قم و مسابقه عکاسی قاب بهاری شرکت کردند.

وی استقبال قابل توجه مخاطبین از این برنامه‌ را یادآور شد و گفت: مراسم قرعه‌کشی با حضور نمایندگان اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات، اداره کل حراست و امور محرمانه و اداره کل امور مالی شهرداری قم برگزار شد و تعداد ۲۵ نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان منتخبان بخش ثبت‌نام اسامی و  ۲نفر منتخبان بخش نظرسنجی از طریق قرعه‌کشی انتخاب شدند.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم همچنین از داوری آثار ارسال شده برای بخش مسابقه عکاسی قاب بهاری خبر داد و اضافه کرد: با توجه به سطح آثار ارسال شده در ۵ گروه (*نماز و زیارت در حرم مطهرحضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران و امامزاده‌های استان قم *خانواده، دید و بازدید و با هم بودن *آیین‌ها و سنت‌های ایرانی در نوروز *گشت و گذار در قم(عکس با آثار باستانی، جاذبه های کردشگری قم، المان ها و فضاسازی شهر قم) *عکاسی از فعالیت عوامل شهری (پاکبانان، آتش‌نشانان، پارکبانان، پلیس، هلال احمر، راهنمای زائر و …) افراد برتر گروه ها انتخاب شدند.

کلانترزاده ضمن اعلام نحوه اطلاع از اسامی برگزیدگان گفت: شرکت‌کننندگان برای آگاهی از اسامی برگزیدگان می‌توانند از کانال‌های رسمی شهرداری قم به نشانی shahreman_Qom @  در شبکه‌های اجتماعی مراجعه نمایند.

شایان ذکر است اهدا جوایز برگزیدگان پس از تماس تلفنی و اخذ اطلاعات لازم از طرف شهرداری قم با برگزیدگان انجام خواهد گرفت.