31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
برنامه ریزی و منابع انسانی

برگزاری نخستین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شهرداری قم در سال ۱۳۹۸

نخستین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار شهرداری قم در سال جاری با حضور اعضاء این کمیته در اداره کل سرمایه انسانی برگزار شد.

به گزارش شهرنیوز،مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری قم در ابتدای این جلسه با اشاره به تشکیل و راه اندازی اداره بهداشت و سلامت شهرداری قم گفت: در چارچوب ماده ۹۳ قانون کار، کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار با حضور اعضاء جدید تشکیل گردیده است.

وی افزود: با توجه به نقش و اهمیت مسائل مرتبط با حفاظت فنی و بهداشت حرفه‌ای در حوزه منابع انسانی و تأثیرگذاری آن بر تحقق اهداف سازمان بصورت اثربخش و کارآمد، امیدواریم در سال جاری با مشارکت فعالانه کلیه اعضاء شاهد برگزاری مستمر و منظم جلسات کمیته مذکور باشیم.

رئیس کمیته حفاظت فنی و بهداشت حرفه‌ای شهرداری قم خاطر نشان کرد: ارائه گزارشات دوره‌ای و مستمر، بازدیدهای صورت گرفته از مناطق، سازمان‌های تابعه و محیط‌های در اختیار مجموعه شهرداری قم می‌تواند به اعضاء در راستای آسیب‌شناسی و ارائه‌ راه‌حل‌های جامع و منطقی در چارچوب ضوابط و مقررات فنی مرتبط یاری رساند.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضاء دیدگاه‌های خود در خصوص افزایش اثربخشی کمیته مذکور ارائه نموده و رئیس و کارشناس اداره بهداشت و سلامت، ضوابط و مقررات مرتبط با کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و سوابق برگزاری آن در شهرداری را برای سایر اعضاء تشریح نمودند.