35.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان اتوبوسرانی

استقرار ۴۰ دستگاه اتوبوس در پارکسوار شمالی برای انتقال زائرین به مرکز شهر

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از استقرار ۴۰ دستگاه اتوبوس در پارکسوار شمالی برای انتقال زائرین به مرکز شهر و حرم مطهر حضرت معصومه(س) در ۱۴ و ۱۵ خرداد خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، امیر یزدی با اشاره به اقدامات برنامه‌ریزی شده برای خدمت‌رسانی به زائرین مرقد مطهر امام خمینی(ره) و کریمه اهل بیت(س) درایام ۱۴ و ۱۵ خرداد اظهار کرد: نیروهای ستادی و اجرایی و ناوگان سازمان برای سرویس دهی مسیر بلوار زائر جهت انتقال زائرین مرقد امام خمینی به حرم مطهر در حالت آماده‌باش خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه طبق روال سال‌های گذشته توقف اتوبوس‌های مرقد امام در پارکسوار شمالی انجام شده و زائرین با استفاده از ناوگان حمل و نقل درون‌شهری قم به حرم مطهر حضرت معصومه(س) منتقل خواهند شد گفت: با توجه به سنوات گذشته زائرین گرامی در مسیر برگشت جهت زیارت حرم حضرت معصومه (س) وارد شهر قم می‌شوند که کلیه تمهیدات لازم برای خدمات رسانی پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از استقرار تعداد ۴۰ دستگاه اتوبوس در مسیر پایانه پارکسوار شمالی برای انتقال زائرین خبر داد و افزود: در صورت نیاز  بازرسین مستقر در پایانه و حرم مطهر از خطوط دیگر اتوبوس به این مسیر اضافه خواهند کرد.