31.8 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان پایانه‌ها

آمادگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم برای خدمات رسانی به زائرین حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از آمادگی این سازمان برای خدمات رسانی به زائرین حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ایام سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) خبر داد.

مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از آمادگی کامل کلیه نیروها و امکانات سازمان جهت خدمات رسانی به زائرین حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد خبر داد.
رضا پوریافر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) و تکریم زائرین شهر کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) و حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت: در راستای ارائه خدمات در پارکسوار شمالی اقداماتی جهت رفاه مسافرین و زائرین صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه جلساتی با معاونین و پرسنل سازمان ، پلیس پایانه و نماینده حمل و نقل استان جهت ارائه خدمات مطلوب صورت گرفته است افزود: جهت مناسب سازی فضا بنرهایی مرتبط با سالروز ارتحال حضرت امام(ره) و پرچم های تهیه شده است.
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری اظهار داشت: با استفاده از ماشین آلات مکانیزه و نیروهای خدماتی سازمان نسبت به تنظیف و تسطیح محوطه پارکسوار شمالی و خط کشی جهت پارک اتوبوس اقدام لازم صورت گرفته است و در حدود ۶۰۰ جایگاه پارک اتوبوس پیش بینی شده است.
وی در ادامه بیان داشت: جهت رفع مایحتاج اولیه زائر، مجتمع خدمات رفاهی شهر به صورت شبانه روزی به زائرین خدمات ارائه می دهد و نمازخانه و سرویس های بهداشتی به صورت مستمر در خدمت زائرین می باشد.

پوریافر با اشاره به آماده باش کلیه پرسنل سازمان پایانه ها از فعالیت شبانه روزی پایانه ها و پارکسوارهای داخل شهر خبر داد و افزود: ۴ هزار نسخه نقشه شهر قم جهت توزیع در مبادی ورودی شهر و پارکسوار تهیه شده و ایستگاه فرهنگی با حضور مبلغین حوزه علمیه استان و پاسخ گویی به مسائل شرعی در کنار برنامه های فرهنگی و نمایشگاهی میزبان مسافرین و زائرین خواهد بود.