38.1 C
شهر مقدس قم
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 7

آمادگی منطقه هفت شهرداری قم در خصوص برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس

شهردار منطقه هفت اقدامات این منطقه را در راستای آمادگی شهرداری در برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس تشریح کرد.

شهردار منطقه هفت اقدامات منطقه هفت شهرداری قم را در جهت آمادگی منطقه در خصوص برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس تشریح نمود.

مجید متین فر بیان کرد: شهرداری منطقه هفت در راستای اجرای هر چه با شکوه تر مراسم راهپیمایی روز قدس اقدامات و تمهیداتی را انجام داده است که از جمله آنها می توان به استقرار جایگاه ویژه در میدان بزرگ امام خمینی (ره) و آذین بندی مسیر راهپیمایی اشاره نمود.
وی افزود: برقراری سیستم صوت جایگاه ، آذین بندی مسیر بوسیله پرچم مقدس جمهوری اسلامی و آماده باش پرسنل ستادی و اجرایی جهت برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسم از سایر برنامه های این منطقه می باشد.
شهردار منطقه هفت همچنین خاطرنشان کرد : کنترل و هماهنگی در ایجاد ایستگاه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی و هماهنگی با پلیس راهور جهت مسیرهای فرعی و مورد نظر جهت عبور و مرور هر چه بهتر راهپیمایان روز قدس انجام شده است.
مجید متین فر اظهار داشت : با عنایت به برپایی نماز جمعه پس از اتمام مراسم ، این منطقه مبادرت به ایجاد گیت های ویژه جهت ورود منظم نمازگزاران به مصلی قدس نموده است و در نهایت پاکسازی و نظافت مسیر قبل و بعد از برگزاری مراسم از اهم اقدامات این منطقه در روز قدس می باشد.