38.1 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

بهره گیری از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد قم / ایجاد برنامه های ورزشی برای بانوان با محور مساجد

برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی با رویکرد محله محوری و مسجد محوری دنبال می شود و با بهره گری از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در ترویج نشاط و امید و گسترش مسائل فرهنگی به جامعه تلاش خواهیم کرد.

مهدی مقیمی با اشاره به برنامه های فرهنگی ورزشی این سازمان گفت: تلاش ما بر گسترش روحیه نشاط اجتماعی و ورزشی در جامعه است و از این رو با تمام توان در این راستا تلاش خواهیم کرد.

 مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم اذعان داشت: توجه ویژه به گسترش روحیه نشاط در میان بانوان استان، یکی از مهمترین برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم است که در این زمینه نیز در سال گذشته برنامه هایی اجرا و برای سال جاری نیز اقداماتی را در دستور کار خواهیم داشت.

 وی گفت: برنامه های سازمان با رویکرد محله محوری و مسجد محوری دنبال می شود و با بهره گیری از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در ترویج نشاط و امید و گسترش مسائل فرهنگی به جامعه تلاش خواهیم کرد.

مقیمی گفت: در سال جاری در ۱۰ بوستان شهری ورزش همگانی ویژه بانوان دایر می شود و با توجه به اهمیت شاخص های مذهبی و فرهنگی، این مسائل نیز به صورت کامل رعایت خواهد شد.

 مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: کمبودها و خلاهای بسیاری از نظر فرهنگی، هنری، ورزشی در شهر قم احساس می شود که با رویکرد، گسترش مباحث نشاط شهروندی، به این امر توجه خواهیم کرد.