25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
خدمات شهری

لزوم اطلاع‌رسانی گسترده برای تسریع استقرار آهن‌فروشان در شهرک صنوف

معاون خدمات شهری شهردار قم بر لزوم اطلاع‌رسانی گسترده برای تسریع استقرار آهن‌فروشان در شهرک خودرو تاکید کرد.

به گزارش شهرنیوز، سیدامیر سامع در بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار قم از شهرک صنوف قم، با بیان اینکه برای ساماندهی صنوف مزاحم شهری کاری از ۲۰ سال قبل در قم آغاز شده است اظهار کرد: این شهرک درطی این سال‌ها در حال ساخت بوده و طی چهار سال  اخیر نیز با قوت تکمیل آن پیگیری شد.

وی با  تاکید بر اینکه ۳۸۰ واحد در شهرک صنوف وجود دارد تصریح کرد: کل آهن‌فروشان شهر ۱۰۰ مورد هستند و پیگیری کردیم که مابقی این واحدها توسط صنوف مرتبط با صنعت ساختمان پر شود.

معاون شهردار قم با اشاره به پیگیری‌های جدی برای انتقال صنوف مزاحم به شهرک افزود: بارها اقدام به پلمپ شده و اطلاعیه‌های زیادی دادیم که صنوف در این شهرک مستقر شوند و واحدهای داخل شهر را تعطیل کنند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از شهرک که باقی مانده است اظهار کرد: علاوه بر تعهد شهرداری بیش از ۷ میلیارد تومان در این شهرک کار شده و بلوارهای ورودی و امکانات زیرساختی برای شهرک تامین شده است.

سامع بیان کرد: مشکل شهرک بحث تامین کنتور بود و خوشبختانه پس از پیگیری‌ها تمام کنتورهای لازم نصب شده و در حال حاضر نیازمند تبلیغات و اطلاع‌رسانی برای حضور واحدها در شهرک هستیم.

وی ادامه داد:  شهرک صنوف در فضایی بالغ بر ۱۳۰ هکتار در حال احداث است که به مرور صنوف دیگر نیز در آن مستقر خواهند شد.