28.6 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان میادین

بازدید معاون استاندار و فرماندار قم از شهرک صنوف

معاون سیاسی امنیتی استاندار و فرماندار قم از شهرک خودرو بازدید کردند.

به گزارش شهرنیوز، محمدرضا هاشمی معاون سیاسی امنیتی استاندار قم به همراه فرماندار، معاون خدمات شهری شهردار و مدیران شهرداری و استانداری با حضور در شهرک صنوف قم از نزدیک در جریان فعالیت‌های این شهرک و روند استقرار آهن‌فروشان در این شهرک قرار گرفتند.

در این بازدید معاون استاندار قم با تاکید بر ظرفیت مطلوب و ویژه شهرک صنوف خاطرنشان کرد: نیاز است که اطلاع‌رسانی و تبلیغات لازم در خصوص ظرفیتهای شهرک صنوف صورت گرفته و صنوف مرتبط ترغیب شده و سریع‌تر در شهرک مستقر شوند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم گفت: امکانات ایمنی و امنیتی و فضاهای خدماتی چون بانک‌ها و غیره نیز در این شهرک با استقبال صنوف و استقرار آنها مستقر خواهند شد.

معاون شهردار قم هم با اشاره به پیگیری‌های جدی برای انتقال صنوف مزاحم به شهرک افزود: بارها اقدام به پلمپ شده و اطلاعیه‌های زیادی دادیم که صنوف در این شهرک مستقر شوند و واحدهای داخل شهر را تعطیل کنند.

وی با اشاره به بخش‌هایی از شهرک که باقی مانده است اظهار کرد: علاوه بر تعهد شهرداری بیش از ۷ میلیارد تومان در این شهرک کار شده و بلوارهای ورودی و امکانات زیرساختی برای شهرک تامین شده است.