27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

اقدامات ویژه شهرداری منطقه پنج جهت خدمت رسانی به شهروندان در شبهای پر فضیلت لیالی قدر

شهردار منطقه۵ از اقدامات ویژه شهرداری این منطقه جهت خدمت رسانی به شهروندان در شبهای پر فضیلت لیالی قدر خبر داد.

شهردار منطقه۵ از اقدامات ویژه شهرداری این منطقه جهت خدمت رسانی به شهروندان در شبهای پر فضیلت لیالی قدر خبر داد.

علیرضا اقبالیان با اعلام این خبر گفت: بررسی و کنترل ترافیک، اجرای راه بند و گاردریل، شستشوی معابر، استقرار سرویسهای بهداشتی و سیاه پوش کردن سطح منطقه ، استقرار ایستگاه های شارژ تلفن همراه از عمده فعالیتهای شهرداری منطقه ۵ در شبهای قدر است .

وی افزود: با توجه به استقبال  مردم از مراسم شب های قدر در مسجد مقدس جمکران و لزوم اتخاذ تدابیر خاص، شهرداری منطقه ۵ اقدام به تمهیدات ترافیکی و خدماتی در لیالی قدر در اطراف مسجد مقدس جمکران می نماید.

شهردار منطقه ۵ بیان داشت : ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و بخصوص زائرین در برنامه ها و مراسم مذهبی همواره دغدغه شهرداری منطقه۵ بوده و با اقدامات انجام گرفته در خصوص مسائل خدماتی ، ترافیکی و پارکینگ ها در خصوص مراسم شب های قدر  آماده ارائه خدمات به شهروندان و زائرین هستیم.

وی در ادامه از آمادگی کامل پارکینگ ها و پارکسوار ها خبر داد و اظهار داشت : بهبود خدمات ارائه شده در حوزه های عمرانی ،خدماتی ، ترافیکی و اطلاع رسانی از ویژگی این ایام می باشد و ما آمادگی داریم با تمام توان به استقبال شب های قدر برویم و با برنامه ریزی های انجام شده به امید خدا امسال با کمترین مشکلات خدماتی و  ترافیکی روبرو خواهیم بود .

شهردار منطقه۵ در پایان سیاه پوش کردن و نصب بنرهای مناسبتی، نصب بنر های راهنمای مسیر و ورودی های پارکسوارها، جانمایی پارکینگ موتورسیکلت، استقرار نیروهای خدماتی به صورت ۲۴ ساعته جهت نظافت اطراف مسجد مقدس جمکران به همراه ماشین آلات آبپاش و جمع آوری زباله را بخش دیگری از این اقدامات عنوان کرد.