12.4 C
شهر مقدس قم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار منطقه 4

احداث پارکینگ در ضلع شرقی بوستان بزرگ علوی

شهردار منطقه۴ از احداث پارکینگ در ضلع شرقی بوستان بزرگ علوی خبر داد.

شهردار منطقه ۴ قم گفت :احداث پارکینگ در ضلع شرقی بوستان بزرگ علوی در حال اجرا می باشد.

مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ قم از اجرا و احداث ۲۵۰۰۰ متر مربع پارکینگ در ضلع شرقی بوستان علوی با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال خبر داد.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد ایمن سازی و مناسب سازی و در راستای  رفاه بیشتر شهروندان ، مسافرین و زائرین شهر کریمه اهل بیت (س) در جهت  تسهیل در  عبور و مرور شهروندان و نیز استفاده بهینه و مطلوب تر از زمان و مکان و تامین فضای مناسب این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال که شامل دیوار کشی ، جدول گذاری ، زیرسازی و آسفالت در محل بوستان علوی در حال اجرا می باشد .

شهردار منطقه۴ در ادامه با اشاره به اینکه یکی از بزرگترین اهداف مدیریت شهری تامین و توسعه فضای سبز در شهر کریمه اهل بیت (س) می باشد افزود : نظر به شرایط اقلیمی استان و شهر قم و نیز استفاده حداکثری شهروندان از بوستانها و فضاهای سبز ایجاد شده در سطح شهر در جهت رفاه حال شهروندان این پروژه در ابتدای سال ۹۸ در دستور کار قرار گرفت و پس از پیش بینی و تامین بودجه در حال اجرا می باشد.

اصفهانیان مقدم با مطرح نمودن این مهم که رفاه حال شهروندان و مسافرین و کسب رضایت آنان از اهداف مدیریتی خود در مجموعه شهرداری است اشاره کرد: با یاری خداوند و تلاش همکاران در شهرداری منطقه و مجموعه مدیریت شهری این طرح در ابتدای فصل تابستان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی در پایان از همکاری شهروندان با مجموعه شهرداری در طول زمان اجرای پروژه های فنی و عمرانی تقدیر و تشکر نمود.