۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

پیام شهردار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

شهردار قم با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

شهردار قم با صدور پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط‌عمومی صرف نیست بلکه روز تجلیل از عملکردهای سازمانی در قالب توانمندی انعکاس و بازتاب خدمات است و فرصتی مغتنم برای بازبینی اقدامات انجام شده در عرصه روابط عمومی و ارزیابی عملکرد بوده و آینده انگاری برنامه ریزی در ساحت تعاملات در زمان حاضر محسوب می گردد.

جلب رضایت حق تعالی و اعتماد مردم بالاترین سرمایه خدمت است که می توان با توکل ، برنامه ریزی و سخت کوشی گام های مهم و موثری در این راستا برداشت و رضایتمندی مردمی از عملکرد دستگاه ها بستگی به نوع ،جنس و روش هنرمندی بازتاب خدمت توسط روابط عمومی ها دارد .

روابط عمومی حلقه وصل زنجیره تعاملی مردم و مسئولان است . عملکرد سازمانی را بازتاب و درخواست و انتظارات مردم را به مسئولان منعکس می کند و وکیلی حاذق از درون مجموعه و نماینده ای ناطق از طرف بیرون و مردم است بگونه ای که  بتوان آن را به عنوان ویترین و کتابی گویا برای تشریح خدمات و عملکرد درون دستگاهی و مستمعی صبور برای شنیدن درخواست های برون دستگاهی توصیف نمود.

سخت کوشی و دغدغه مندی در ذات این مجموعه وجود دارد و می توان فلسفه وجودی روابط عمومی های مبتنی بر آموزه های دینی و ارزشی را برجسته سازی وحدت و به حاشیه رانی اختلاف دانست . همزمانی این روز با استشمام رایحه خوش معرفتی در کوچه باغ های ماه میهمانی می تواند منشا آثار خیر و برکت زیادی باشد .

همگامی این اصحاب تعاملی  با پیشرفت ها ، بهره مندی از آخرین دستاوردها و بهره گیری از تجربیات نخبگان و پیشنهادات دلسوزانه و کارشناسی شده ؛ موجب ارتقاء و عمق بخشی به تاثیر گذاری ، فرهنگ سازی و ترسیم نقشه راه خواهد شد .

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را  به همه همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش این عرصه تبریک و تهنیت می گویم  امیدوارم در سایه عنایت اهل بیت (ع) و بهرمندی معنوی از هم جواری بانوی کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری ، وظایف سازمانی و رسالت خطیر خود موفق ، پیروز و سربلند باشید.

دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد

شهردار قم

۲۶ اردیبهشت ماه۱۳۹۸