37.7 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
قائم مقام شهردار

تملک پروژه‌هایی که جزو شریان‌های حیاتی شهر محسوب می شوند ادامه می یابد

قائم‌مقام شهردار قم گفت: ادامه تملک پروژه‌هایی چون بلوار جمهوری اسلامی، فاز پنج عماریاسر، سجادیه و پروژه‌هایی که جزو شریان‌های حیاتی شهر است در دستور کار شهرداری است.

به گزارش شهرنیوز، ابراهیم معتمدی با بیان اینکه چند اولویت مهم در بودجه سال ۹۸ شهرداری است که متمایز با سال‌های گذشته است اظهار کرد: نخستین مساله نگاه ویژه شهرداری به حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی در حوزه شهری است که با تقویت سازمان فرهنگی هم به جهت منابع مالی و پشتیبانی هم از نظر اتفاقات نیروی انسانی قرار است در حوزه فرهنگ شهروندی و نشاط و امید کار ویژه شود.

وی از برگزاری ویژه‌برنامه‌های مختلف در محلات، مساجد و با همکاری نهادهای مختلف در شهر خبر داد و افزود: ادامه تملک پروژه‌هایی چون بلوار جمهوری اسلامی، فاز پنج عماریاسر، سجادیه و پروژه‌هایی که جزو شریان‌های حیاتی شهر است در دستور کار شهرداری است.

قائم‌مقام شهردار قم با بیان اینکه پیگیری‌های خوبی در خصوص پروژه‌های اطراف حرم مطهر شده است خاطرنشان کرد: اگر قول و قرارهایی که گذاشته شده محقق شود سال ۹۸ سال شروع ساماندهی ویژه اطراف حرم مطهر از جمله محورهای شیخان، گذر خان و غیره خواهد بود.

معتمدی پیگیری اجرای پروژه نهضت پارکینگ‌سازی در شهر قم را مورد توجه قرار داد و افزود: در سالهای اخیر پیگیری‌های زیادی در این زمینه انجام شده است.