25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 2

دیدار مردمی شهردار منطقه ۲ با نمازگزاران مسجد علی اصغر(ع)/برطرف شدن مشکل ترافیک با احداث زیرگذر میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام (ره)

اهالی منطقه ۲ در نشست صمیمی بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد حضرت علی اصغر(ع) با شهردار منطقه، مشکلات محله خود را مطرح کردند.

رضا رحیمی شهردار منطقه ۲ با حضور در جمع نمازگزاران مسجد حضرت علی اصغر(ع) بر پاسخگویی سریع و رفع نیاز شهروندان تاکید کرد .

در این جلسه موضوعات ترافیکی، شهرسازی، مسائل عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهروندان مطرح و با توزیع فرم ملاقات زمینه رسیدگی به درخواست آنان آماده شد.

برطرف شدن مشکل ترافیک با احداث زیرگذر میدان امام حسین(ع) تا بلوار یادگار امام ره

شهردار منطقه ۲ قم از برطرف شدن مشکل ترافیکی با احداث زیرگذر میدان امام حسین(ع) در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این راستا فاز مطالعاتی و تهیه طرح‌های اولیه پروژه زیرگذر میدان امام حسین(ع) در حال انجام است تا با ارتقاء کیفیت عبور و مرور و هویت بخشی در این قسمت از شهر، خدمتی ماندگار و در شأن مردم شریف شهر قم ارائه و به سرانجام برسانیم.

رحیمی  خاطر نشان کرد: امیدواریم با بهره برداری و اتمام این پروژه خدمت شایسته ای به همشریان عزیز کرده باشیم و این مهم در دستور کار همه خدمتگزاران مردم است که خدمت و خدمت رسانی در سرلوحه کارهایشان قرار داشته باشد.

وی با اشاره به تملک املاک واقع در این طرح گفت: در مرحله اول ۷۸ پلاک در اولویت تملک قرار دارد که با مذاکره با مالکین در حال طی نمودن مراحل قانونی تملک می باشیم البته نوسانات قیمت در حوزه مسکن و زمین در تعداد تملکات تاثیر گذار بوده است.