41 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 4

اجرای عملیات پیاده رو سازی در بلوارهای محمد امین و شهید صدوقی

شهردار منطقه ۴ قم از اجرای عملیات ۶هزار متر مربع پیاده رو سازی در بلوارهای محمد امین و شهید صدوقی خبر داد.

شهردار منطقه ۴ قم از اجرای عملیات پیاده رو سازی بلوارهای محمد امین و شهید صدوقی خبر داد و افزود : اجرای بیش از ۶ هزار مترمربع پیاده رو سازی در سطح منطقه ۴ انجام شده است.
وی افزود: بهسازی و اجرای پیاده رو سازی در سطح شوارع منطقه ۴ به مساحت ۶ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال انجام شده است.
مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ اذعان کرد: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد ایمن سازی و مناسب سازی و زیبا سازی معابر پیاده رو و در جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان بیش از ۶هزار متر مربع از معابر پیاده رو بلوار امین و شهید صدوقی بصورت موزائیک فرش و سنگ فرش انجام شد.
وی برنامه ریزی در راستای افزایش ضریب ایمنی در سطح معابر در جهت رفاه حال شهروندان و عابرین و زیباسازی معابر را از اهداف این طرح بیان کرد و افزود : در سال ۹۷ نیز بیش از ۵۰ هزار متر مربع از سطح معابر پیاده رو سطح منطقه با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال اجرا شد و با پیش بینی در بودجه ۹۸ معابر پیاده رو مورد نیاز در سطح منطقه با تعیین اولویتها بازسازی و اجرا خواهد شد .

شهردار منطقه ۴تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح پیاده رو سازی ، نهرسازی و نیز باغچه سازی و لوله گذاری آب خام جهت افزایش سرانه فضای سبز و آبیاری مکانیزه در حاشیه معابر صورت پذیرفته است.
اصفهانیان مقدم از صبر و شکیبایی شهروندان به خصوص مغازه دارانی که با مجموعه شهرداری در طول زمان اجرای پروژه های فنی و عمرانی همکاری کردند، تقدیر و تشکر نمود.