32.7 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

هیچ تعدیل نیرویی در شورا و شهرداری قم در دستور کار نیست

رئیس شورای شهر قم گفت: هیچ تعدیل نیرویی در شهرداری و شورای شهر قم در دستور کار قرار ندارد و تنها جلوی جذب نیروهای جدید در مجموعه گرفته‌شده است.

عبدالله جلالی با اشاره به حواشی پیش‌آمده درباره تعدیل نیرو در مجموعه شهرداری و شورای شهر قم اظهار داشت: انتشار اخباری در این‌ باره نگرانی برخی کارکنان شهرداری و شورای شهر قم را به دنبال داشته است.

وی با بیان اینکه هیچ تعدیل نیرویی در مجموعه شهرداری و شورای شهر در دستور کار قرار ندارد، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مشترک شهرداری‌ها و اهدافی که شورای پنجم دنبال می‌کند چابک‌سازی سازمانی و بالا بردن بهره‌وری نیروی انسانی در مجموعه شورا و شهرداری است.

رئیس شورای شهر قم ادامه داد: با مصوبه عدم جذب نیروی جدید و ارتقای بهره‌وری نیروهای موجود و تلاش در راستای مدیریت حرفه‌ای نیروهای انسانی فعلی پیگیری‌ها انجام می‌شود و این به منزله کاهش یا تعدیل نیرو نیست.

وی حرکت شهرداری بر مبنای برنامه‌های چشم‌انداز را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: اجازه هیچ جذب نیرویی در سال ۹۸ داده نشده است و ما به دنبال نیروی کارآمد و فعال هستیم چرا که شورا معتقد است که تراکم نیرو آفتی برای مجموعه است.