39.8 C
شهر مقدس قم
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهردار قم: اندیشه پویای معلمان در خط مقدم تحقق منویات رهبری است

دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم در پیامی فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت شهید مرتضی مطهری را گرامی داشت و این روز را به معلمان تبریک گرفت.

به گزارش شهر نیوز، در پیام دکتر سید مرتضی سقاییان‌نژاد آمده است: علم و دانش و کار و تلاش دو بال پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ای است که توجه به آن باعث ارتقای مادی و معنوی جامعه و بی توجهی به آن باعث سکون، بی تحرکی و عقب افتادگی جامعه خواهد شد.
در این پیام تصریح شده است: در سال های اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکیدات ویژه ای بر بهره گیری از تمام ظرفیت های داخلی برای رشد، بالندگی و شکوفایی علمی و اقتصادی کشور عزیزمان داشتند که بی شک اندیشه پویای معلمان که در صف مقدم این جبهه ها، خالصانه و عاشقانه در حال خدمت هستند مهمترین ارکان تحقق منویات رهبری و رساندن این نظام الهی به استقلال حقیقی و پایدار است.
در پیام شهردار قم آمده است: تعلیم و تربیت بر محور آموزه های دینی و نهادینه کردن روحیه جهادی در فرزندان این مرز و بوم تنها از مسیر تلاش مجاهدانه معلمان گرانقدر میسر خواهد بود.
در این پیام تصریح شده است: اینجانب هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم را به این قشر خدوم و محبوب که وجودشان حیاتی ترین رکن جامعه است تبریک عرض کرده و امیدوارم همه با هم در سالی که مزین به شعار «رونق تولید» است با همدلی و همزبانی بتوانیم گام های بلند و اساسی در تحقق این شعار عالی برداشته و شاهد هر چه بارورتر شدن درخت دانش و اقتصاد این مرز و بوم باشیم.
شایان ذکر است دکتر سقاییان‌نژاد همچنین در یک پیامی صوتی تلفنی فرارسیدن روز معلم را به همه معلمان، مدیران و فرهنگیان استان قم تبریک گفت.