37.9 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان آرامستان‌ها

زیارت آنلاین مزار شهدای مدافع حرم در آرامستان بهشت معصومه (س)

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم از راه اندازی سایت http://azmziarat.ir خبر داد و گفت: با راه اندازی این سایت امکان زیارت آنلاین قبور مطهر شهدای مدافع حرم در آرامستان بهشت معصومه(س) مهیا شده است.

به گزارش شهر نیوز، عبدالحمید وکیلی در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان استان قم با اشاره به اینکه همواره تلاش کرده ایم که خدمات را به بهترین شکل به مراجعه کنندگان ارائه کنیم، افزود: افتخار داریم که در آرامستان بهشت معصومه(س) میزبان شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم هستیم و خود را خادم شهدا و خانواده معظم شهدا می دانیم.

وی با اشاره به اینکه در آرامستان بهشت معصومه(س) شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم را در خود جای دارد، یادآور شد: اگر شهروندان عزم زیارت قبور مطهر شهدا را داشته باشند، به صورت زنده می توانند هر لحظه که بخواهند قطعه شهدا را مشاهده کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم با اشاره به برگزاری دلنوشته به شهدای مدافع حرم بیان کرد: در این راستا هزار اثر از سراسر کشور به دست ما رسید و بیش از ۸۰ اثر برگزیده در قالب کتاب گردآوری شد.

وی از راه اندازی سایت http://azmziarat.irخبر داد و گفت: با راه اندازی این سایت امکان زیارت آنلاین قبور مطهر شهدای مدافع حرم در آرامستان بهشت معصومه(س) مهیا شده است.

وکیلی با اشاره به اینکه عکس، وصیت نامه، زندگینامه و… شهدا در صورت ارائه در سایت بازگذاری شده است اضافه کرد: در این سایت کاربر می تواند دلنوشته خود را ثبت کرده و می توانیم به فراخور نیاز از این دلنوشته ها استفاده کنیم.