29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

شهردار قم با آیت الله ری شهری دیدار کرد

دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم به همراه برخی از معاونین و مدیران شهرداری با آیت‌الله ری شهری دیدار و گفتگو کرد.

دکتر سقاییان‌نژاد شهردار قم به همراه برخی از معاونین و مدیران شهرداری با حضور در دانشگاه قرآن و حدیث با آیت‌الله ری شهری، دیدار و گفتگو کرد.

شهردار قم نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری قم در ایام نوروز و همچنین ایام ولادت حضرت ولی عصر(عج) گفت: از چندین ماه پیش از آغاز سال ۱۳۹۸ فضای شهر را برای ایام‌ نوروز آماده کردیم، گل‌آرایی و زیباسازی شهر، بحث مهیا نمودن پارکینگ‌ها و همه امور قبل از فرا رسیدن سال نو مهیا شد.

شهردار قم از ایجاد تحول در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قم یاد کرد و ادامه داد: با توجه به افزایش هزینه‌ها و بالا رفتن قیمت اتوبوس‌ها هزینه‌های سنگینی را برای تحقق این هدف پرداخت کرده‌ایم.

 دکتر سقائیان‌نژاد اقدامات و برنامه‌های حوزه زیست محیطی شهرداری قم را نیز یادآور شد و افزود: در بخش زیست محیطی با برنامه‌ریزی های مدون، هر ساله ۳۰۰ هکتار به ظرفیت فضای شهر افزوده می‌شود.

رئیس مؤسسه فرهنگی و آموزشی دارالحدیث در این دیدار خاطر نشان کرد: گزارش‌های رسیده نشان از عملکردهای موفق در مجموعه شهرداری قم است که با ادامه دادن این روند فعلی شاهد تحول‌های گسترده‌تر در شهر مقدس قم و در نتیجه رضایت‌مندی بیشتر زائران و مجاوران حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) خواهیم بود.