35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 3

وجود یک ملک ورثه ای مانع بهسازی خیابان چمران شده است

شهردار منطقه سه قم گفت: مشکلی که در رابطه با بهسازی خیابان ۲۴ متری شهید چمران داریم وجود ملکی است که چندین سال قبل باید تخریب می‌شد ولی با وجود پیگیری‌های مختلف ورثه حاضر به تهاتر ملک نشده‌اند.

سید شمس‌الدین نعمتی در خصوص بازسازی و آسفالت خیابان شهید چمران جنب بیمارستان شهید بهشتی اظهار کرد: مشکلی که در رابطه با جدول‌گذاری و بهسازی خیابان ۲۴ متری شهید چمران داریم وجود ملکی است که چندین سال قبل باید تخریب می‌شد ولی این ملک در اختیار ورثه قرار گرفته و با وجود پیگیری‌ها و برگزاری جلسات مختلف حاضر به تهاتر ملک نشده‌اند و امکان هرگونه عملیات اجرایی در این خیابان را از شهرداری گرفته‌اند.

وی ادامه داد: به دلیل اینکه این خیابان در حال حاضر باز است و تردد در آن جریان دارد نمی‌توانیم از ماده‌ قانونی‌های موجود برای اعمال قانون و تخریب این ملک استفاده کنیم چراکه طبق قانون این خیابان جزء اولویت‌ها نیست و فقط می‌بایست از راه توافق و تهاتر با مالکین این ملک را تخریب کرد که متأسفانه تاکنون حاضر به انجام این کار نشده‌اند.

شهردار منطقه سه قم گفت: مجدداً آمادگی خود را برای تهاتر این ملک اعلام می‌کنیم و در صورت انجام این کار و تخریب ملک، مراحل جدول‌گذاری، بهسازی و آسفالت خیابان در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.