29.2 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان مدیریت پسماند

هشتمین مرحله قرعه‌کشی سالانه همیاران بازیافت سازمان مدیریت پسماند انجام می شود

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم از انجام هشتمین مرحله قرعه کشی سالانه همیاران بازیافت همزمان با هفته زمین پاک خبر داد.

به گزارش شهرنیوز: سید عبدالله میر ابراهیمی با اعلام خبر اجرای، هشتمین مرحله قرعه‌کشی و آیین تقدیر از همیاران بازیافت سال ۹۷ همزمان با هفته زمین پاک در روز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ساعت ۱۷ از پخش مستقیم آن در  اینستاگرام و آپارات خبر داد.

وی گفت : در این مراسم از همیارانی که تعداد کارت های طلایی ثبت شده آنها بیش از ۵۰ کارت بود دعوت شده است که در مراسم حضور داشته باشند.

میر ابراهیمی افزود: برای حفظ و تقویت انگیزه همیاران بازیافت قرعه‌کشی همیاران بازیافت از سال ۹۵ به صورت ماهیانه برگزار شده و جوایزی به برگزیدگان اهدا می‌شود که این روند در سال جدید نیز ادامه خواهد داشت.

شهروندان با تحویل پسماندهای خشک به خودروهای سیار که به صورت هفتگی به درب منازل آنان مراجعه می‌کنند و یا غرفه‌هایی که در سطح مناطق و نواحی مستقر هستند، برگه‌های امتیاز دریافت می‌کنند.

هر شهروند می‌تواند به ازای کسب ۱۰۰ امتیاز، کارت طلایی از غرفه‌ها دریافت ‌کند. شهروندان شماره سریال هر کارت، کد غرفه و کد ملی خود را باید به سامانه پیامک کنند تا در قرعه‌کشی مشارکت نمایند.