35 C
شهر مقدس قم
۲۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 6

استقبال گسترده زائرین از غرفه سپاه در گذر زمان شهرداری منطقه۶

شهردار منطقه شش قم با اشاره به تشکیل غرفه «سپاه در گذر زمان» بیان کرد: با توجه به هجمه های اخیر نسبت به سپاه پاسداران این غرفه با استقبال بسیار گسترده ای روبه رو شد.

به گزارش شهر نیوز، علی حاتمی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائران شهرداری قم مستقر در مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: با توجه به شرایط جوی و بارندگی های اخیر کار ما نسبت به سنوات گذشته سخت تر شده بود ولی تمهیدات لازم برای استقبال از زائران در نیمه شعبان انجام شد.

وی آماده باش نیروهای منطقه، تقویت مبلمان شهری، برپایی ایستگاه نقاشی و اهدا جوایز، برپایی غرفه فرهنگی، ایجاد آتلیه عکاسی مهدی موعود و غیره را از اقدامات صورت گرفته دانست و تاکید کرد: فضایی که در منطقه جمکران در اختیار منطقه ۶ قرار گرفته بود فضای مناسبی برای استقرار زائران بود و زمینه لازم برای حضور و استقرار زائران فراهم شده بود.

شهردار منطقه ۶ با بیان اینکه ۱۵۰ نفر از نیروهای منطقه در ایام نیمه شعبان در حال خدمت رسانی بودند، خاطرنشان کرد: منطقه ۶ یکی از ورودی های شهر قم است که در این بخش نیز نظافت شهری، آذین بندی، ایستگاه صلواتی و… پیش بینی شده است.

وی با اشاره به تشکیل غرفه «سپاه در گذر زمان» بیان کرد: با توجه به هجمه های اخیر نسبت به سپاه پاسداران این غرفه با استقبال بسیار گسترده ای روبه رو شد.

حاتمی ایجاد سکوی نماز، ایجاد غرفه‌های گمشدگان، شارژ تلفن همراه ؛ استراحتگاه و نمازخانه برادران و خواهران و غیره را از دیگر اقدامات شهرداری منطقه ۶ در جمکران دانست.