3.4 C
شهر مقدس قم
۸ بهمن ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار اداره کل ارتباطات

تعامل مطلوب شهرداری و پلیس موجب رفع مشکلات ترافیکی شده است 

دبیر کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم با بیان اینکه پلیس در حوزه ترافیک بیشترین ارتباط را با شهرداری دارد، گفت: تعامل مطلوبی میان پلیس و شهرداری قم وجود دارد که این تعامل موجب رفع مشکلات ترافیکی شهر مقدس قم در دوره‌های مختلف به ویژه نیمه شعبان شده است.

به گزارش شهر نیوز، وحید مقدم در حاشیه حضور در ستاد مدیریت حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به اینکه اقدامات و محدودیت‌های ترافیکی نیمه شعبان برای خدمات‌رسانی بهتر به زائران انجام شده است، اظهار کرد: بیشتر اقدامات ترافیکی از جمله آماده‌سازی پارکینگ‌ها، مسیرها، راهنمای زائران و خدمات‌رسانی در داخل پارکینگ‌ها و معابر توسط شهرداری انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه پلیس در حوزه ترافیک بیشترین ارتباط را با شهرداری دارد، اضافه کرد: تعامل مطلوبی میان پلیس و شهرداری قم وجود دارد که این تعامل موجب رفع مشکلات ترافیکی شهر مقدس قم در دوره‌های مختلف به ویژه نیمه شعبان شده است.
دبیر کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم با اشاره به ایجاد اتاق کنترل ترافیک به همت شهرداری قم در ستاد مرکزی حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم عنوان کرد: این اتاق در شناسایی نقاط تراکم‌ زا و راه‌بندان بسیار موثر بوده که در این ستاد کارشناسان نیز تدابیر لازم برای روان‌سازی ترافیک در محل‌هایی که با استفاده از دوربین‌ها مشاهده می‌کنند را دنبال می‌کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه جمعیت مسافران قم در نیمه شعبان هر سال بیشتر از سال گذشته می‌شود همچنان نیاز به اجرای زیرساخت‌های مؤثر در حوزه ترافیک به ویژه در اطراف مسجد مقدس جمکران داریم که امیدواریم مسئولان استانی و مدیران شهرداری با برنامه‌ریزی‌های بلند مدت بتوانند به صورت مؤثرتری درخدمت زائران باشند.