35 C
شهر مقدس قم
۱۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان فرهنگی

برگزاری ۱۰ جشن مردمی به مناسبت نیمه شعبان در قم

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری ۱۰ جشن مردمی به مناسبت نیمه شعبان در نقاط مختلف شهر مقدس قم از جمله بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد و گفت: همانطور که جمعیت زائران نیمه شعبان افزایش یافته است حجم خدمات و برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم نیز افزایش یافته است.

به گزارش شهر نیوز، ابوالقاسم مقیمی در حاشیه حضور در غرفه ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در مسجد مقدس جمکران، با بیان اینکه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم امسال برای نیمه شعبان به صورت جدی برنامه‌هایی را دنبال کرده است، اظهار کرد: در بلوار پیامبر اعظم(ص) ۳۰۰ متر مربع غرفه و ۵۰ متر مربع استیج ویژه برنامه‌های این سازمان درنظر گرفته شده است.
وی از آغاز برنامه‌های مختلف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از صبح امروز یاد کرد و افزود: در استیج ویژه این سازمان نمایش تئاتر، اجرای گروه سرود و دیگر برنامه‌های مختلف فرهنگی دنبال شده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با اشاره به برپایی غرفه‌های خدماتی از جمله پیرایشگری و واکس کفش مطرح کرد: امسال در حوزه ورزشی غرفه‌های تیراندازی و بازی‌های ورزشی و همچنین در حوزه فرهنگی نیز غرفه‌هایی با موضوع دلنوشته‌ای برای امام زمان(عج)، شهدا و کتاب، اقتصاد مقاومتی و آموزش کسب و کار برپا شده است.
وی از برپایی غرفه‌هایی با حضور طلاب تانزانیا و پاکستان یاد کرد و گفت: برای طلاب جامعه‌المصطفی نیز غرفه‌ای به مساحت ۱۰۰ متر مربع اختصاص یافته است که برنامه‌های این غرفه با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری دنبال می‌شود و مهم‌ترین این برنامه‌ها پاسخ‌گویی به شبهات دینی به زبان‌های مختلف است.
مقیمی با اشاره به برگزاری جشن ویژه نیمه شعبان در بوستان شهریار نیروگاه قم تصریح کرد: شب گذشته در این جشن بیش از هزار و ۵۰۰ نفر حضور یافته و از خدمات فرهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم بهره‌مند شدند.
وی از برگزاری ۱۰ جشن مردمی به مناسبت نیمه شعبان در نقاط مختلف شهر مقدس قم از جمله بلوار پیامبر اعظم(ص) یاد کرد و ادامه داد: همانطور که جمعیت زائران نیمه شعبان افزایش یافته است حجم خدمات و برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم نیز افزایش یافته است.