27.2 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شورا

نیمه شعبان امسال شاهد انسجام بیشتری در خدمات‌دهی شهری هستیم

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه روند خدمات‌رسانی شهرداری به صورت مطلوب درحال دنبال شدن است، گفت: امسال نسبت به سال گذشته شاهد انسجام و سامان‌دهی بیشتری در مجموعه خدمات‌دهی شهری هستیم.

به گزارش شهر نیوز، محمدتقی سبحانی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در مسجد مقدس جمکران، با اشاره خدمات شهرداری قم در حوزه ترافیک و حمل و نقل اظهار کرد: دسترسی مردم به مسجد مقدس به شیوه مطلوب فراهم شده و طرح ترافیک خوبی به اجرا رسیده است اما فشار خودروها و حجم زائران زیاد است و باید شرایط بهتر این شود چراکه با گره‌هایی در ورودی پیامبر اعظم(ص) روبرو هستیم.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم از استقرار ستادهای شهرداری‌های مناطق در پارکینگ‌های اطراف مسجد مقدس جمکران یاد کرد و گفت: نظام‌مند کردن اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها و تبلغاتی که برای استفاده مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شده قابل تقدیر است.
وی از ایجاد سرویس‌های بهداشتی در پارکینگ‌های مسجد مقدس جمکران یاد کرد و گفت: شهرداران مناطق و مسئولان شهرداری در ستادها حضور دارند و در کنار نیروها فعالیت می‌کنند که این حضور در روند خدمات‌رسانی نیروها تاثیرگذار است.
سبحانی با اشاره به اینکه اکیپ‌های آتش‌نشان در نقاط مختلف شهر مستقر هستند، تصریح کرد: غرفه‌های عرضه مایحتاج عمومی برپا شده و نیازهای مردم را رفع می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چهار روز تعطیلی داشته‌ایم، حجم زائران طی این روزها پخش شده است هر چند اکنون نیز مسافران زیادی در محدوده جمکران داریم و حجم مسافران نسبت به سال‌های گذشته بیشتر است.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: تشکر می‌کنم از نیروهای شهرداری که به صورت شبانه‌روز و چراغ خاموش درحال خدمت‌رسانی هستند و امیدواریم اجر آن‌ها را امام زمان(عج) دهند.
وی با اشاره به انجام آسیب‌شناسی‌های مختلف نسبت به عملکرد شهرداری قم در سال گذشته عنوان کرد: امیدواریم این آسیب‌شناسی‌ها استمرار داشته باشد تا دستاوردهای آن راهگشای سال آینده باشد.
سبحانی با بیان اینکه روند خدمات‌رسانی شهرداری به صورت مطلوب درحال دنبال شدن است، اظهار کرد: امسال نسبت به سال گذشته شاهد انسجام و سامان‌دهی بیشتری در مجموعه خدمات‌دهی شهری هستیم.