25.3 C
شهر مقدس قم
۲۹ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

زحمات شهرداری در نیمه شعبان قابل تقدیر است

نماینده مردم قم در مجلس گفت: زحمات نیروهای مختلف از جمله استانداری، فرمانداری، هلال احمر، بهداشت و درمان، آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، شهرداری و دستگاه‌های مختلف که در نیمه شعبان مشارکت داشته‌اند نیز قابل تقدیر است.

به گزارش شهر نیوز، احمد امیرآبادی فراهانی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در مسجد مقدس جمکران، با بیان اینکه امسال وضعیت از نظر نظم و انضباط و روند خدمات‌رسانی به زائران نسبت به سال‌های گذشته مطلوب‌تر شده است، اظهار کرد: در حوزه ترافیک نیز وضعیت مطلوب‌تری داریم چراکه مسیر ویژه‌ای برای رساندن مردم به مسجد مقدس جمکران با استفاده از بلوار پیامبر اعظم(ص) درنظر گرفته شده است.
وی اضافه کرد: امسال شهرداری نیز اتوبوس‌های جدید را خریداری کرده و برای نخستین بار از آن‌ها در بلوار پیامبر اعظم(ص) استفاده می‌کند به همین علت می‌توان گفت ناوگان حمل و نقل و ترافیک نیز به شیوه مطلوب نوسازی شده است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی استقبال مردم از مراسم نیمه شعبان امسال را مثال‌زدنی خواند و خاطرنشان کرد: جمعیت زائران هر ساله درحال افزایش و از طرف دیگر خدمات مجموعه‌های مختلف نیز مطلوب‌تر از سال گذشته می‌شود.
وی با بیان اینکه تاکنون در روند خدمات‌رسانی خلایی را مشاهده نکرده‌ایم، گفت: زحمات نیروهای مختلف از جمله استانداری، فرمانداری، هلال احمر، بهداشت و درمان، آتش نشانی، حمل و نقل و ترافیک، شهرداری و دستگاه‌های مختلف که در نیمه شعبان مشارکت داشته‌اند نیز قابل تقدیر است.
امیرآبادی یادآور شد: در ایام نیمه شعبان با توجه به حضور چند میلیون نفری زائران در قم، دولت باید به کمک دستگاه‌های استانی بیاید؛ هر چند امسال نیمه شعبان با حوادثی از جمله سیل در سطح کشور تقاران داشت و بخش عمده‌ای از امکانات کشور درگیر کمک‌رسانی به سیل‌زدگان است.

وی از برپایی موکب‌های در مسیر پیاده‌روی پیامبر اعظم(ص) برای جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان یاد کرد و گفت: جانمایی موکب‌ها توسط شهرداری نیز جالب بوده و قابل تقدیر است.