12.4 C
شهر مقدس قم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
ورود / عضویت
اخبار اداره کل ارتباطات

آماده باش نیروهای بازرسی شهرداری قم در نیمه شعبان

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری قم از آماده باش نیروهای بازرسی شهرداری قم خبر داد و گفت: در این خصوص آماده هستیم تا در کمترین فرصت به شکایات وارده رسیدگی کنیم.

به گزارش شهر نیوز، بهاءالدین دشتی در حاشیه حضور در ستاد تسهیلات زائرین شهرداری قم مستقر در منطقه جمکران گفت:شهرداری قم در زمینه تسهیلاتی که به زائران ارائه می دهد و اکیپ هایی که ایجاد شده فعالیت پررنگی دارد و با توجه به اتفاقات اخیر بخشی از تجهیزات شهرداری معطوف به نقاط دیگر شد ولی شهرداری در نیمه شعبان عملکرد جدی داشت .
وی با بیان اینکه مناطق شهرداری عملکرد خوبی در نیمه شعبان امسال داشته اند، اظهار کرد: هر بخشی از منطقه جمکران به یکی از مناطق واگذار شده است و به این شیوه همه فضای جمکران و مسیرهای منتهی به این مکان مقدس پوشش داده شده است.
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری قم در خصوص شیوه ارزیابی روند خدمت رسانی نیمه شعبان گفت: در ایام نوروز چک لیست هایی در مسیر ارزیابی خدمت رسانی به زائران استفاده شده است و در خصوص نیمه شعبان نیز از این چک لیست ها استفاده شده و نقاط ضعف و قوت ارزیابی می شود تا در آینده مشکلات کمتر شود.
وی با اشاره به اینکه یکی از نقاط ضعف عدم اتمام برخی از پروژه های در دست اجرای شهری بود، گفت: اجرای پروژه ها در برخی نقاط موجب ایجاد ترافیک شده بود که سال های بعد باید در این خصوص چاره اندیشی شود.
بهاءالدینی از آماده باش نیروهای بازرسی شهرداری قم خبر داد و گفت: در این خصوص آماده هستیم تا در کمترین فرصت به شکایات وارده رسیدگی کنیم.