32.6 C
شهر مقدس قم
۱۷ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 5

آماده سازی پارکینگ ها و اقدامات ترافیکی جهت  استقبال از مراسم نیمه شعبان

آماده سازی پارکینگ ها و اقدامات ترافیکی جهت  استقبال از مراسم نیمه شعبان توسط شهردار منطقه ۵ صورت گرفت.

آماده سازی بستر رینگ دوم مسجد مقدس جمکران ، بررسی و کنترل ترافیک، اجرای راه بند و گاردریل، از عمده فعالیت های ترافیکی قبل از نیمه شعبان است .

 با توجه به نزدیک شدن سالروز میلاد فرخنده منجی عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) و لزوم اتخاذ تدابیر خاص، شهرداری منطقه ۵ در راستای رضایت مسافرین و زائرین رینگ دوم را آماده بهره برداری نموده که بعنوان پارکینگ می تواند بیش از ۲ هزار خودرو را در خود جای دهد .

علیرضا اقبالیان افزود: ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و بخصوص مسافرین و زائرین در برنامه ها و مراسمات به خصوص نیمه شعبان همواره دغدغه شهرداری منطقه۵ بوده که انشاء الله با برنامه ریزی های انجام شده و جایگزینی رینگ دوم جمکران بعنوان پارکینگ امسال هیچ گونه مشکل ترافیکی و تامین پارکینگ نخواهیم داشت و  آماده ارائه خدمات به شهروندان و زائرین هستیم.

شهردار منطقه۵ در خصوص تامین روشنایی رینگ دوم گفت: با رایزانی ها و تلاش شبانه روزی همکاران مشکل روشنایی رینگ دوم رفع و روشنایی کامل داریم.

  وی در ادامه از آمادگی کامل پارکسوار ها خبر داد و اظهار داشت : با تامین روشنایی و اجرای بار ریزی ، تسطیح و کوبش محل های مورد نیاز پارکسوارها  انجام شده و در خدمت شهروندان و زائرین گرامی می باشیم.

اقبالیان در پایان از آذین بندی  و نصب بنرهای مناسبتی، نصب بنر های راهنمای مسیر و ورودی های پارکسوارها به همراه استقرار نیروهای خدماتی، به صورت ۲۴ ساعته جهت نظافت اطراف مسجد مقدس جمکران به همراه ماشین آلات آبپاش و جمع آوری زباله را بخش دیگری از این اقدامات عنوان کرد.