28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان زیباسازی

آذین‌بندی محدوده مسجد مقدس جمکران در آستانه نیمه شعبان

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: ریسه‌بندی و آذین‎بندی‎‌های متنوع و جذاب در سطح شهر و صحن‌ها و ورودی‌های مسجد مقدس جمکران با تمام ظرفیت از سوی کمیته زیباسازی ستاد تسهیل امور زائرین به مناسبت نیمه شعبان انجام شده است.

سید محمد موسوی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز اظهار کرد: کارگاه عملی خطاطی یکی از برنامه‌های فرهنگی است که از سوی سازمان زیباسازی شهرداری قم همزمان با جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور ۱۵ هنرمند برجسته رشته خطاطی در محل درب شماره یک مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

وی افزود: کارگاه عملی خطاطی از ظهر روز شنبه تا پایان این روز به ارائه آثار هنری در رشته‌های خطاطی و خط‌ نقاشی بنا به درخواست زائران و همشهریان گرامی می‌پردازد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم اذعان کرد: ریسه‌بندی و آذین‎بندی‎‌های متنوع و جذاب در سطح شهر و صحن‌ها و ورودی‌های مسجد مقدس جمکران با تمام ظرفیت از سوی کمیته زیباسازی ستاد تسهیلات امور زائرین، به مناسبت نیمه شعبان انجام شده است.

موسوی‌منش اظهار کرد: نورپردازی درخت‌ها و سایر مکان‌های سطح شهر و همچنین صحن شماره یک مسجد مقدس جمکران از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم به مناسبت نیمه شعبان است.

وی جا به جایی و نصب ۶ المان‌ متناسب با اعیاد شعبانیه در محدوده رینگ یک مسجد جمکران را از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم برشمرد و گفت: بالن‌های شناسایی پارکسوار و پروژکتور‌های آسمانی نیز روز شنبه در محل‌های مورد نظر نصب می‌شوند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم در ادامه شرح اقدامات سازمان زیباسازی شهرداری قم به مناسبت عید نیمه شعبان عنوان کرد: تعدادی المان‌ نوری نیز به منظور انتقال محتوای مناسب با نیمه شعبان و تبریک این جشن به مردم در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) و نقاط دیگر نصب شده است.