28.5 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار منطقه 4

توزیع و پخش آسفالت شوارع و معابر شهرک شهید زین الدین

شهردار منطقه ۴ از توزیع و پخش ۲۰۰۰ تن آسفالت در شوارع و معابر اصلی و فرعی شهرک شهید زین الدین خبر داد.

شهردار منطقه ۴ با اعلام این خبر گفت: توزیع و پخش ۲۰۰۰ تن آسفالت در شوارع و معابر اصلی و فرعی شهرک شهید زین الدین در حال اجرا می باشد.
مهندس مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه ۴ قم افزود: در راستای خدمت رسانی به شهروندان با رویکرد استاندارد سازی و افزایش ضریب ایمنی در سطح معابر و شوارع سطح منطقه ۴ و در جهت تسهیل در عبور و مرور و نیز پیشگیری از ایجاد ترافیک و حل مشکلات و بازسازی بافت شهری معابر و شوارع در شهرک شهید زین الدین بیش از ۲۰۰۰ تن آسفالت در معابر و شوارع اصلی و فرعی در حال توزیع ، اجرا و بهره برداری می باشد .
وی بیان داشت: این پروژه با مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۶میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال در شهرک شهید زین الدین در حال اجرا می باشد.

شهردار منطقه ۴اذعان داشت: در کنار این پروژه اجرا و بهره برداری از بوستان شهید زین الدین و نیز بوستان محله ای در خیابان شهید ربانی نژاد از اقدامات شهرداری منطقه در شهرک شهید زین الدین در راستای ارتقاء کیفیت محیط زیست شهری است که در حال اجرا و ان شاالله در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
اصفهانیان مقدم در ادامه افزود: در سال ۹۷ بیش از ۵۰ هزار تن اجرا و توزیع آسفالت در پروژه های مختلف به مساحت ۴۰۰ هزار متر مربع در سطح معابر اصلی و فرعی منطقه صورت گرفته است و با توجه به پیش بینی های لازم در بودجه ۹۸ اجرای عملیات روکش آسفالت و لکه گیری معابر وشوارع مورد نیازدر سطح منطقه با در نظر داشتن اولویت ها اقدام خواهد شد.

وی ساماندهی و توسعه معابر منطقه را از اهداف مدیریت شهری دانست و ضمن تشکر از همکاری شهروندان، مساعدت و همکاری آنان را گامی مهم در جهت تحقق این اهداف به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی معابر و شوارع و استاندارد سازی بیان کرد.