40.1 C
شهر مقدس قم
۲۵ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار شهردار

دیدار شهردار قم با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)

دکتر سقائیان‌نژاد شهردار قم با آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) دیدار کرد.

به گزارش شهرنیوز، دکتر سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم به همراه جمعی از معاونین و مدیران شهرداری با حضور در سالن محراب حرم مطهر حضرت معصومه(س) با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی امام جمعه قم و تولیت این آستان مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به توسعه چشم‌گیر فضای سبز شهری در قم گفت: خوشبختانه سالانه بیش از ۳۰۰ هکتار توسعه فضای سبز داشتیم؛ پارک بزرگ هزارهکتاری شهر با پنج پیمانکار در حال حاضر فعال است و این پارک از میدان مفید در بوستان کوثر تا کوه خضر و دو برادران ادامه خواهد یافت.

وی بیان کرد: این پروژه زمان سه چهار ساله نیاز دارد که بزرگترین پارک شهری قم خواهد بود و از نظر تفریحی، فضای سبز و گردشگری در شهر بسیار تاثیرگذار است.

معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهردار و معاون حمل و نقل و ترافیک نیز در این دیدار گزارشی از اقدامات انجام شده در آستانه نیمه شعبان ارائه دادند.

آیت‌الله سعیدی هم در این دیدار تناسب بین کارهای کلان و زودبازده را امری ضروری عنوان کرد و گفت: نوروز امسال در مجموعه شهرداری کارهای بسیار خوبی انجام شد و زمینه‌های رفاه مردم نسبت به سال‌های قبل بیشتر فراهم شد و امیدواریم نقاط ضعف هم به خوبی احصا شود تا مشکل مردم کمتر شود.

آیت‌الله سعیدی گفت: باید به گونه‌ای بیندیشیم که اگر شخصی بعد از ما آمد مسیر درستی که آغاز کرده‌ایم را ادامه دهد نه اینکه فکر کند سنگی که در درون چاه افتاده را چگونه بیرون بیاورد.

وی با تاکید بر اینکه انصاف باید در فعالیت‌ها رعایت شود افزود: خوشبختانه ترکیب دیانت و تدبیر را در کار مدیریت شهری امروز شاهدیم و امیدواریم این روند مطلوب به تقویت امکانات شهر و خدمت روزافزون به مردم بیش از پیش کمک کند.