30.4 C
شهر مقدس قم
۲۲ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

فعالیت‌های شهرداری قم قابل تقدیر است/لزوم اطلاع‌رسانی وسیع فعالیت‌ها

آیت الله مکارم شیرازی کار شهرداری قم را قابل تقدیر دانست ولی توصیه کرد اطلاع رسانی شهرداری باید وسیع باشد تا مردم از امور انجام شده مطلع گردند.

به گزارش شهرنیوز، آیت الله ناصر مکارم شیرازی ظهر امروز در دیدار با دکتر سقائیان‌نژاد شهردار و مدیران شهرداری قم ‌گفت: شهرداری قم در امور مختلف موفق بوده است، کار شهرداری قابل تقدیر است، اما اطلاع رسانی شهرداری باید وسیع باشد تا مردم از امور انجام شده مطلع گردند.

این مرجع تقلید اظهار داشت: نیمه شعبان برای قم ویژگی خاصی دارد، بنابراین باید آماده پذیرش و خدمت در جهات مختلف بود. میزبانی قم در نیمه شعبان یک حرکت فرهنگی مهم است.

آیت الله مکارم شیرازی در ادامه گفت: مردم هنوز نگران سیل های احتمالی هستند، باید از همین حالا مکان های آسیب پذیر را پیش بینی و مراقبت کرد، مناطقی که در حاشیه رودخانه ها ساخته شده باید در صورت لزوم تخلیه شود و همواره برای این گونه اتفاقات آماده بود.

وی در پایان تصریح کرد: شهرداری قبل از زیباسازی و نظافت شهر باید مسائل فرهنگی را مورد توجه قرار دهد، چون همگان قم را به عنوان یک شهر مذهبی و فرهنگی بزرگ می شناسند، البته کارها و تلاش های فرهنگی شهرداری قم بر کسی پوشیده نیست و قابل تقدیر است.‌‌