29.4 C
شهر مقدس قم
۲۸ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار سازمان تاکسی‌رانی

آمادگی ۲۵۰۰ تاکسی برای خدمت‌رسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان

ایستگاه ویژه مسجد مقدس جمکران از تقاطع عمار یاسر و انقلاب به سمت مسجد مقدس جمکران و از میدان ۷۲ تن و کمر بندی امام علی (ع) به سمت جمکران حرکت کرده و ایستگاه مسجد مقدس جمکران نیز در میدان آل یاسین خواهد بود .

به گزارش شهر نیوز: مرتضی عزتی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم، در جلسه ستاد تسهیلات زائرین ویژه نیمه شعبان، با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای خدمت‌رسانی ناوگان تاکسیرانی در ایام نیمه شعبان اظهار کرد: ایستگاه ویژه مسجد مقدس جمکران از تقاطع عمار یاسر و انقلاب به سمت مسجد مقدس جمکران و از میدان ۷۲ تن و کمر بندی امام علی (ع) به سمت جمکران حرکت کرده و ایستگاه مسجد مقدس جمکران نیز در میدان آل یاسین خواهد بود .

وی با تاکید بر اینکه ۲۵۰۰  تاکسی در حالت آماده‌باش برای خدمت‌رسانی به زائرین در ایام نیمه شعبان هستند، افزود: توزیع نقشه، اطلاعات سفر و پذیرایی از زائرین گرامی و رانندگان هم خواهیم داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از آماده‌باش ۱۵ شرکت حمل و نقل زیرپوشش در ایام نیمه شعبان نیز  خبر داد و گفت:  ۲۵۰۰ دستگاه خودروی ون و سواری طبق برنامه زمان‌بندی شده تا نیمه شعبان نسبت به سرویس‌دهی اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مسیر این ایام برای تاکسی‌های زیرپوشش یک مسیر از تقاطع عمار یاسر ، جهار مردان بسمت بلوار پیامبر اعظم(ص) و مسیر دوم از میدان ۷۲ تن ،کمربندی به طرف جمکران خواهد بود و از زائران درخواست می‌شود برای تردد با تاکسی به مسجد مقدس جمکران از این مسیرها استفاده کنند  و در ضمن تاکسی دربستی از تمام نقاط شهر بسمت جمکران و بالعکس دایر می باشد .

عزتی از آماده باش کلیه پرسنل سازمان بعنوان بازرس تاکسیرانی در قالب ۲۰ گشت خودرو و موتور سیکلت جهت کنترل بر حضور و فعالیت خودروها و ساماندهی آنها خبر داد و افزود: ۱۰۰  دستگاه تاکسی صلواتی ( رایگان )  به مناسبت نیمه شعبان ساماندهی و فعالیت خواهند نمود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم با تاکید بر پیش‌بینی اکیپ‌های نظارتی و کنترل خدمت‌رسانی به زائرین در نیمه شعبان تصریح کرد: آماده باش کلیه نیروها در این ایام برای ارائه خدمات بهتر به مردم را داریم.