35.9 C
شهر مقدس قم
۲۶ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
اخبار اداره کل ارتباطات

نظرسنجی اینترنتی شهرداری برای شناخت نقاط قوت و ضعف خدمات

شهرداری قم به منظور شناخت نقاط قوت و ضعف عملکرد و اقدامات خود در حوزه مدیریت شهری اقدام به برگزاری نظرنسجی اینترنتی کرده است.

به گزارش شهرنیوز،شهرداری قم به منظور شناخت نقاط قوت و ضعف عملکرد و اقدامات خود در حوزه مدیریت شهری و پذیرایی شایسته از زائرین و مجاورین شهر مقدس قم و همچنین ارزیابی نظرات شهروندان و مسافرین این شهر در جهت خدمت‌رسانی بهتر و همسو با درخواست‌ها، اقدام به برگزاری نظرنسجی اینترنتی کرده است.

علاقه‌مندان با شرکت در این نظرسنجی علاوه بر همیاری مجموعه شهرداری قم در جهت افزایش سطح کمی و کیفی خدمات، در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای نیز شرکت خواهند کرد.

شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی دقت داشته باشند که در این نظرسنجی پاسخ به هر یک از سوالات امتیاز جداگانه خواهد داشت و هر شخص تنها یک مرتبه امکان شرکت در نظرسنجی را خواهد داشت.

تکمیل فرم ثبت نام از طریق لینک ثبت نام الزامی است و مهلت ثبت نام و شرکت در نظرسنجی پنجم اردیبهشت‌ماه ۹۸ است و هفته دوم اردیبهشت نیز اسامی برندگان در کانال‌های رسمی شهرداری قم اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است علاقه‌مندان جهت ثبت نام و شرکت در این نظرسنجی می‌توانند از طریق کانال‌های رسمی شهرداری در ایتا، سروش و بله به نشانی @shahreman_Qom و یا پرتال شهرداری قم www.Qom.ir اقدام و در این نظرسنجی شرکت نمایند.