31 C
شهر مقدس قم
۲۱ مرداد ۱۴۰۱
ورود / عضویت ویژه نامه کرونا / مراکز درمانی قم / اخبار رسمی کرونا
En | Ar
حمل و نقل وترافیک

تمهیدات ترافیکی ویژه در میدان ولیعصر(عج)

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم از تمهیدات ترافیکی ویژه در میدان ولیعصر(عج) در ایام نیمه شعبان خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، عباس ذاکریان با بیان اینکه ویژه ایام نیمه شعبان، نقشه‌ هایی برای دسترسی زائرین به مسجد مقدس جمکران آماده شده و به زائرین تحویل می شود اظهار کرد: از زائرین خواهشمندیم براساس آنها مسیر را تعیین کنند تا با مشکل ترافیکی مواجه نشوند.

وی با بیان اینکه از مردم تقاضا داریم پارک خودروها در پارکینگ‌ها را با همکاری عوامل انجام دهند تا حداکثر استفاده صورت گیرد  خاطرنشان کرد: تعداد خودروها زیاد است و اگر مدیریت نشود مشکل ساز خواهد بود.

معاون شهردار قم با تاکید بر اینکه مردم باید با عوامل پلیس راهور برای ورود و خروج و تردد به سمت جمکران همکاری کنند گفت: مردم برای اینکه با مشکل ترافیکی کمتری مواجه شوند حتما از حمل و نقل عمومی برای دسترسی به مسجد مقدس جمکران استفاده کنند.

وی با اشاره به اجرای پروژه‌ عمرانی در میدان ولیعصر(عج) و محدودیت ترافیک این محدوده خاطرنشان کرد: در میدان ولیعصر هم طرح ترافیکی خاصی در نظر گرفته شده است به این صورت که افرادی که از بلوار امام علی علیه السلام به سمت میدان ولیعصر(عج) تردد دارند مسیرشان به سمت بلوار خلیج فارس منحرف می‌شود و در مسیر برگشت هم تمهیداتی اندیشیده شده است.